شرکای تجاری

گروه RPA Solution تیم اختصاصی شرکت بهسازان مجازی فناوری اطلاعات آمارد می‌باشد که در زمینه طراحی و پیاده سازی ربات های نرم افزاری RPA فعالیت می‌کند. RPA Solution تنها شرکت فعال و صاحب فناوری در خودکارسازی فرایند رباتیک است که همواره از سال 1396 تا کنون پروژه های سازمانی و سفارشی متعددی را به موفقیت و کمال رضایت مشتریان به انجام رسانده است. 

کار ما، خودکارسازی، رباتیک کردن و بهینه‌سازی کلیه امور کامپیوتری است که توسط نیروی انسانی بر روی کامپیوتر قابل انجام باشد.
در اصطلاح بین‌المللی به مدل کار ما، RPA می‌گویند. RPA مخفف Robotic Process Automation به معنی خودکارسازی فرایندهای رباتیک است. ‌زمانیکه به کمک برنامه‌نویسی یا نرم‌افزارهای ربات‌ساز، امور و فرایند‌های نرم افزاری (نظیر امور اداری شرکت‌ها) را طوری خودکار‌سازی نماییم که برای انجام مجدد آن امور دیگر نیازی به نیروی انسانی نباشد، اصطلاحاً می گویند در آن بخش RPA پیاده‌سازی شده است. به بیان ساده‌تر، RPA جایگزینی ربات‌های نرم‌افزاری بجای انسان است.

robotic process automation

شرکای تجاری ما چه چگونه کار می‌کنند؟

شرکای تجاری ما کمک می‌کنند تا کسب و کار شما را با تکنولوژی RPA بهبود ببخشیم. شما می‌توانید به واسطه شرکای تجاری ما در سراسر کشور اقدام به دریافت مشاوره، بررسی مشکلات سازمان و پیاده سازی تکنولوژی RPA کنید. مفتخریم در تمام ایران به شما خدمات رسانی کنیم.

لیست نمایندگان

شرکت درسا رسانه هوشمند

تهران، یوسف آباد، خیابان ۵۷، پلاک ۳۰

نماینده ما شوید