پروژه ها

robotic process automation

مطالعه موردی پروژه پیاده شده در انتشارات توسعه دهندگان (نوادگان کوروش)

          کارشناسان تیم بهسازان مجازی، با کمک پرسنل فروش و حسابداری انتشارات توسعه دهندگان، موفق به شناسایی چالش جمع‌آوری و ثبت داده های مربوط به فروش و صدور اسناد مالی شدند. این فرانید بصورت دستی بسیار زمان‌بر، و همچنین مستعد خطاهای بسیار زیاد بود. پس از ارائه راهکار پیشنهادی، این مساله به طور کامل از حالت دستی و سنتی به اتوماتیک و نرم افزاری تبدیل شد.

مطالعه موردی پروژه RPA پیاده شده بر روی نرم افزار مدیریت امور دانشگاهی سما

          ما با تربیت و پیاده سازی یک ربات نرم‌افزاری توانستیم کلیه فرایندهای ثبت و درج اطلاعات را در نرم افزار سما خودکارسازی کنیم.فرایند انجام کار به این صورت است که پرسنل دانشگاه تنها کافیست، اطلاعات ترمی را در یک فایل اکسل ثبت کند، و سپس ربات نرم افزاری ما را اجرا کند. کلیه فرایند ثبتی که بصورت سنتی ساعت ها و روزها به طول می‌انجامید، اکنون در کمتر از 5 دقیقه انجام می‌شود. فراموش نشود که دقت ثبت اطلاعات 100% بوده و کوچکترین خطایی در ورود داده ها رخ نخواهد داد.

robotic process automation
robotic process automation

مطالعه موردی پروژه RPA پیاده شده در شرکت آزمایشگاه فنی خاک و مکانیک

        در این نمونه، طی بررسی ها و جلساتی که با مسئولین محترم شرکت آزمایشگاه خاک ترتیب گرفت، در اولین پروژه دریافتیم که تعداد تقریبی 10 تَن از پرسنل واحد امور مالی و حسابداری سازمان، روزانه بخش عمده‌ی زمان خود را صرف قرائت داده های مالی از روی پرونده های چاپی صورت های مالی شهرستان ها کرده و سپس باید آنها را با رعایت برخی موارد استثنا در نرم افزار اختصاصی مالی-حسابداری سازمان درج کنند.

خودکارسازی ثبت خرابی و ضایعات شرکت فذا

         شرکت فولادین ذوب آمل (فــذا) از سال 1379 واقع در شهرک صنعتی آمل با هدف تولید انواع قطعات چدنی و فولادی با ظرفیت 77700 تن در سال و تولید مقاطع فولادی با ظرفیت 100000 تن در سال به منظور خودکفایی و اشتغال زایی فعالیت می نماید. مشکلی که در این سازمان شناسایی شد، در بخش ثبت خرابی ها و ضایعات ریخته گری بود. روزانه یکی از کارشناسان برجسته آزمایشگاه باید به خروجی کوره ها سرکشی کند و عیوب ظاهری مشاهده شده را در فرم مشخصی ثبت کند. 

robotic process automation
robotic process automation

مطالعه موردی پروژه بررسی مغایرت صورت های مالی

          کارشناسان تیم بهسازان مجازی، با کمک پرسنل مالی شرکت آزمایشگاه خاک، موفق به شناسایی چالش کنترل و بررسی مغایرت صورت های مالی در سازمان شدند. این فرانید بصورت سنتی بسیار زمان‌بر، و همچنین مستعد خطاهای بسیار زیاد بود. پس از ارائه راهکار پیشنهادی، این مساله به طور کامل از حالت دستی و سنتی به اتوماتیک و نرم افزاری تبدیل شد.